Читайте такожУ новому числі газети ПОСТУП

Результати французьких виборів: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур | Фарс імені Мартиненка  | Співачку Лоліту не впустили в Україну, висадивши з потяга: подробиці і коментарі сторін  | Україна проти Росії: як розуміти рішення суду в Гаазі  | Кінець сміттєвої блокади Львова: чи стане де-юре де-факто?  | Про вибори на Донбасі та інтеграцію ОРДЛО у Росію  | В Японії опублікували рекомендації на випадок ракетного удару КНДР  | Скрипка, гетто, російськомовний Аваков і його ''подруга'' Захарова  | Мілітарізація сучасної Японії як нова віха глобального протистояння на Далекому Сході  | Представлені перші результати пошуку позаземного життя  | Жіночі халати як улюблений елемент домашнього гардеробу  | Затримання Мартиненка. Виборам бути?  | "Срібний" Київ і "золотий" Донецьк  | У США поліцейський оштрафував себе на 300 доларів за швидку їзду 


Заказать в магазине akridaclub.com питание для похудения

Архів


Доручайте монтаж кондиціонерів лише професіоналам PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
24.10.2013 20:09

Кондиціонери відносять до крупної побутової техніки. Подібні прибори не привезеш просто до дому і не поставиш, як телевізор чи холодильник. Непросте обладнання слід правильно змонтувати, аби воно надійно працювало та довго прослужило. На сайті arctic.lviv.ua можна детально дізнатися про різну кліматичну техніку. Що ж стосується безпосередньо монтажу кондиціонерів, то ця процедура вимагає професійних навиків та застосування спеціального обладнання. Складну й точну роботу мають виконувати лише спеціалісти. І не варто економити на професійних послугах, шукати людей, які беруть найдешевше.

Професійні монтери, які власне займаються системами вентиляції та кондиціонування повітря, несуть відповідальність за свою роботу, на відміну від робітників не зрозуміло з якою кваліфікацією, яких присилають фірми-одноденки. Проте, зовсім не означає, що професійних спеціалістів (які пройшли відповідне навчання) з установки кондиціонерів не можна найняти за помірними цінами. Зрозуміло, установка кліматичної техніки задоволення не з дешевих, проте, якщо вже знайшлися гроші на саме обладнання, то не слід економити на його належному монтажі. Адже, якщо монтажні роботи виконати неякісно, то можна погубити й саму техніку.

Професійна установка та монтаж кондиціонерів передбачає перед початком відповідних робіт здійснити попередню підготовку. Аби правильно та якомога якісно здійснити установку кондиціонера, необхідно визначитися з найоптимальнішим варіантом обладнання, з місцем для монтажу блоків кондиціонера, вирішити усі питання щодо організації дренажної системи.

Залежно від конкретної моделі спліт-системи, враховуючи особливості її подальшої експлуатації, фахівці й вирішують як оптимальніше провести установку обладнання. Під час безпосередньої установки вже визначаються подробиці самого процесу, розглядаються варіанти облаштування комунікацій. Часто доводиться застосовувати доволі нестандартні варіанти вирішення технічних питань. І саме в подібних випадках, особливо важливо, аби монтаж виконували справді висококваліфіковані спеціалісти, аби прийняті ними рішення були оптимальними в тій чи іншій ситуації. Фахівці поділяють роботи по встановленню кліматичних систем на три основні види: монтаж стандартного, нестандартного варіантів та встановлення «у два етапи». Кожен із варіантів має свої специфічні особливості, вимагає більших чи менших затрат професійного, часового та фінансового плану.