Бабка з рогаликів і яблук

Бабка з рогаликів і яблук

6 рогаликів, 1 склянка молока, 0,5 кг яблук, 100 г цукру, 2 жовтки, кориця, ванілін, 2 білки, 100 г цукру, 50 г посічених горіхів.

Вчорашні рогалики нарізати кружальцями завтовшки 0,5 см і замочити в молоці. Тоді розділити їх на дві частини і однією частиною викласти дно змащеної жиром і посипаної сухарями тортівниці. Зверху накласти шар нашаткованих яблyк, посипати їх цукром, корицею і ваніліном.

До яблук можна додати також ізюм або варення з вишень без сиропу чи троянду, протерту з цукром. Яблука прикрити другою частиною рогаликів. Тоді полити бабку молоком (0,5 склянки), розмішаним з жовтками. Випікати в нагрітій духовці (200 °С) протягом 30—40 хв.

З білків збити густу піну, додати цукор і збивати, поки він не розчиниться. Цю піну накласти гіркою на бабку, посипати горіхами і поставити ще на 15 хв у гарячу духовку, щоб піна нaбpaлa золотистого кольору. Тоді обережно викласти бабку на тортову тарілку. Бабку можна подавати як гарячою, так і холодною. Нарізати, як торт. До бабки подати чай.