Путін приїхав в «Артек» і спробував спечені дітьми млинці PDF Друк E-mail
Автор: rationalfeed   
25.06.2017 08:14

Президент Росії Володимир Путін відвідав дитячий табір «Артек» в Криму, повідомляється в суботу, 24 червня, на сайті Кремля. Він взяв участь в церемонії відкриття сьомої зміни.

В ході візиту глава Росії заглянув у спортивний зал, їдальню, клас народних промислів і один з номерів для проживання.Як передає «Інтерфакс», в їдальні його пригостили млинцями, приготованими вихованцями «Артеку»: президент похвалив випічку. Там же Путіна попросили привітати одного з артеківців з днем народження - він вручив іменинникові заздалегідь спечений дітьми святковий торт.

У класі народних промислів президенту подарували розписаний під хохлому і стилізований під футбольний м'яч глобус.

Путін також оглянув макет реконструкції табору, яка проводиться з 2014 року. Крім того, йому продемонстрували хід робіт з будівництва табору «Сонячний».

РІА Новини уточнює, що під час перебування в «Артеку» президент поспілкується з дітьми з США і Донбасу, а також з Японії, Казахстану і Киргизії. Всі вони народилися в змішаних сім'ях, де один з батьків - громадянин Росії.

Також по темі: Недитячі пристрасті довкола "Артеку"

Сьома зміна «Артека» у 2017 році присвячена американській школярці Саманті Сміт, яка приїжджала в табір під час холодної війни.