Пиріжки із заварного тіста з грибами промокод ebay . http://allrefs.net/c29/ . Тагриссо Осимертиниб в зарегистрирован препарат Тагриссо.

Пиріжки із заварного тіста з грибами

Тісто:
склянка розтопленого вершкового .масла, 1 склянка води, 1склянка борошна, 4 яєць. сіль.
Н а ч и н к а:
гриби з супу, 2 цибулини, 50 г маргарину, сирий жовток, зелень петрушки, сіль, перець.


До гарячого розтопленого масла долити гарячої води і закип'ятити. Зняти з вогню і поступово всипати борошно, весь час вимішуючи, до утворення однорідної маси. Знову поставити на повільний вогонь і підігрівати, не припиняючи вимішування, доки маса не втратить запаху сирого борошна.

Зняти з плити і, додаючи по одному 4 яєць, добре вимішати. Тісто посолити і поставити в холодне місце, щоб загусло. Якщо тісто надто густе, додати ще одне яйце. Тоді набирати тісто столовою ложкою і виробляти кульки розміром з куряче яйце. Скласти їх на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (220 °С) протягом 20 хв.

Перші 10—15 хв у духовку не заглядати, інакше пиріжки осядуть. Випікати до золотистого кольору. Коли охолонуть, заповнити начинкою і перед подачею на стіл підігріти в духовці.

Начинку приготувати так : варені гриби дуже дрібно посікти, з’єднати з протушкованою на маргарині цибулею, підсмажити, посолити, поперчити, додати сирий жовток і нарізану зелень петрушки. Якщо начинки замало додати 1 ст. ложку мелених сухарів з булки.