Торт горіховий Самая детальная информация суши лапша на сайте. . Оборудование медицинское лабораторное и медицинское оборудование. . Детальное описание магазин для беременных на сайте.

Торт горіховий

Горіховий б і с к в і т: 8 білків, 300 г цукру, 300 г мелених горіхів, 2 ст. ложки мелених сухарів, 1 ч. ложка меленої чорної кави, ванілін.

П і с о ч н і к о р ж і:
200 г борошна. 150 г маргарину (вершкового масла), 1 ст. ложка цукру, сік і цедра з 0.5 лимона, 2 жовтки, 1—2 ст. ложки сметани або води, на кінець ножа соди і лимонної кислоти.

Г о р і х о в и й к р е м:
200 г мелених горіхів, 4 жовтки, 200 г цукру, 200 г вершкового масла, ванілін, кілька крапель мигдальної есенції, 1 ч. ложка рому або коньяку.

К а в о в и й к р е м:
200 г вершкового масла, 2 ч. ложки розчинної кави, сіль і цедра а 0,5 лимона, ромова есенція, 1 ч. ложка коньяку.

Н а ч и н к а:
0,5 банки абрикосового варення або джему.

П о м а д к а:
200 г цукрової пудри, 1--2 ст. ложки сметани, ванілін. Горіховий бісквіт приготувати так: з білків збити густу піну, тоді поступово додавати цукор, весь час збиваючи, поки він не розчинеться. Тоді вимішати з горіхами, сухарями, кавою, ваніліном і викласти у дві змащені маргарином і посипані меленими горіхами тортівниці. Випікати в нагрітій духовці (180 200 градусів) до золотистого кольору. Холодні коржі скропити солодким чаєм.

Пісочні коржі приготувати так: до просіяного з содою і лимонною кислотою борошна додати маргарин (масло вершкове), посікти ножем, щоб не було грудочок. Додати цукор, жовтки, сік і цедру з лимона, сметану і посікти на однорідну масу. Тоді домісити швидко рукою, інакше виділиться жир і коржі втратять крихкість. Винести тісто в холодне місце на 2 год, після цього поділити на дві частини, розкачати коржі, викласти у тортівниці, поколоти виделкою і випікати в нагрітій духовці (220 °С) до золотистого кольору. Коржі вибирати з тортівниці обережно, бо вони дуже крихкі.

Горіховий корж змастити джемом, змастити пісочним коржем, накласти горіховий крем, прикрити другим пісочним коржем. Тоді накласти кавовий крем, прикрити горіховим коржем, полити помадкою і прикрасити торт горіхами, вишневим варенням (ягоди попередньо обкачати в цукрі), цедрою з лимона і апельсина, нарізаною соломкою і звареною в сиропі.

Креми приготувати так:
жовтки розтерти з цукром і ваніліном до утворення пухкої маси, тоді поставити на дуже повільний вогонь (ще краще на водяну баню), весь час помішуючи, доки маса не почне гуснути. Поділити її на дві частини і охолодити. З однієї частини приготувати горіховий крем, додавши мелені горіхи і ванілін. Тоді масу розтерти з маслом кімнатної температури, додати кілька крапель мигдальної есенції, 1 ч. ложку рому або коньяку, з другої частини маси приготувати кавовий крем, додавши розчинну каву, розведену 1 ч. ложкою холодної води, сік і цедру з лимона, кілька крапель ромової есенції. Все це збити з маслом кімнатної температури і влити 1 ч. ложку коньяку.

Помадку приготувати так:
цукрову пудру з ваніліном розтерти зі сметаною дерев'яною ложкою до утворення пухкої маси. Виливати помадку слід на середину торта, повертаючи торт на всі сторони. Якщо ж при цьому користуватися ножем, поверхня не буде рівною. Прикрашати торт слід лише після того, як помадка застигне.